Ogłoszenia parafialne - 30.10.2022 R.

1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Wspominamy naszych Zmarłych i modlimy się o ich wieczne zbawienie. Wypominki można składać w zakrystii i kancelarii parafialnej. W dniu dzisiejszym oraz 1 listopada będzie też możliwość złożenia wypominków na cmentarzu parafialnym. Wypominki w naszej parafii będą czytane 1 listopada o godz. 9, 12 i o 17 (podczas modlitwy różańcowej); 2 listopada o godz. 7, 9, 17 i 18.
  2. 1 listopada Msze święte będą sprawowane według następującego porządku: 7:00, 9:00, 12:00 (na cmentarzu, w intencji wszystkich Zmarłych) oraz o 18:00. Nie będzie Mszy św. o 10:30. Informujemy też, że z uwagi na uroczystość, kancelaria parafialna będzie tego dnia nieczynna.
  3. 2 listopada (w środę, Dzień Zaduszny) będzie dodatkowa Msza święta o godz. 9:00. Po Mszy świętej wyruszy procesja na cmentarz parafialny.
  4. 3 listopada pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Od godziny 23 – 24 Godzina Święta.
  5. 4 listopada przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18:00, spowiedź od 6:30 i od 17:00. Adoracja do godz. 20:00. Chorych odwiedzimy od godz. 9:00.
  6. 5 listopada pierwsza sobota miesiąca. Msza o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 18:00. Różaniec
    o godz. 17:30, Adoracja pokutna za Warszawę po Mszy św., do godz. 20:30.
  7. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych, we środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, w piątek św. Karola Boromeusza, biskupa.
  8. 6 listopada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 12:00 adoracja i procesja Eucharystyczna.
  9. W przyszłą niedzielę, 6 listopada, zapraszamy także nową grupę kandydatów do bierzmowania na spotkanie wspólne, na godzinę 19:00 do Domu Parafialnego. Kandydaci do bierzmowania przyjmujący ten sakrament w tym roku, przychodzą na egzaminy 7 i 8 listopada, wg ustalonego wcześniej grafiku.
  10. Przypominamy o peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej w naszej Parafii. Osoby, które chcą przyjąć Matkę Bożą do domu rodzinnego, prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
  11. Organizujemy całodobowy różaniec, raz w miesiącu. Osoby pragnące włączyć się w tą modlitwę prosimy o kontakt z ks. Proboszczem po Mszy świętej w zakrystii.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.