Ogłoszenia parafialne 25.09.2021 r.

XXVI niedziela zwykła

1. Dzisiaj o godz. 9.00 Msza św. dla Koła Przyjaciół Radia Maryja. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszki na katolickie media.
  2. Spotkanie wspólne dla kandydatów do bierzmowania, którzy w październiku przyjmą sakrament odbędzie się w przyszłą niedzielę 3 października o godz. 19.00.
  3. W tym tygodniu rozpoczyna się październik, miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.00. W związku z tym Msze św. wieczorne, w dni powszednie, będą odprawiane przez cały październik o godz. 17.45.
  4. We wtorek, 28 września z racji rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Tęskniącej po Mszy św. wieczornej krótka adoracja i litania do Matki Bożej.
  5. W pierwszy piątek miesiąca Msza św. o NSPJ o godz. 17.45. Po Mszy św. litania do serca Pana Jezusa. Adoracja do godz. 20.00. Spowiedź rano od godz. 6.30 i popołudniu od godz. 17.00. Do chorych kapłani pojadą od godz. 9.00.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca różaniec o godz. 17.00, a następnie Msza św. sanktuaryjna. Po Mszy św. adoracja pokutna za Warszawę do godz. 21.00.
  7. W przyszłym tygodniu, 3 października, pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie o godz. 12.00 adoracja i procesja eucharystyczna.
  8. Zapraszamy nowych kandydatów na ministrantów. Prosimy rodziców o kontakt indywidualny z ks. Mikołajem.
  9. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Wincentego A Paulo, kapłana, we wtorek wspomnienie św. Wacława, męczennika; we środę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w czwartek wspomnienie św. Hieronima, kapłana; w piątek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła; w sobotę wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
  10. Są wolne terminy Mszy św. w dni powszednie. Zapraszamy do kontaktu z księżmi w zakrystii i kancelarii.
  11.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.