Ogłoszenia parafialne - 24.04.2022 R.

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. Osoby, które w tym dniu przystąpią do sakramentu pokuty i Eucharystii dostąpią zupełnego odpuszczenia win i kar. W naszym kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  2. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 dla dzieci komunijnych i ich rodziców ze szkoły Lindego.
  3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na kolejne spotkanie w grupach, dzisiaj po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00.
  4. Parafialny zespół ds. pomocy Ukrainie prosi o pomoc żywnościową dla rodzin uchodźców, którzy przebywają na terenie naszej Parafii. Dary w postaci m.in. makaronów, konserw, mąki, cukru, itp., można przynosić do Domu Parafialnego w poniedziałki i środy,
    w godzinach 18 – 19. Za wszelką pomoc z góry dziękujemy.
  5. 28 kwietnia, we czwartek, po Mszy św. o godz. 18:00, modlitwa dziękczynna za koronację obrazu Matki Bożej Tęskniącej.
  6. 29 kwietnia, w piątek, obchodzić będziemy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego
    w czasie II wojny światowej.
  7. Ks. Mikołaj zaprasza młodzież z naszej Parafii na spotkanie grupy młodzieżowej, w piątek,
    29 kwietnia, na godzinę 19, do Domu Parafialnego.
  8. W tym tygodniu w Liturgii obchodzić będziemy: w poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty, we wtorek uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski, w piątek wspomnienie św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła, Patronki Europy.
  9. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będą one odprawiane: w niedziele o godz. 17:30, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli.