Ogłoszenia parafialne - 23.04.2023 R.

23.04.2023

III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj o godz. 9:00 Msza św. w intencji Radia Maryja, Tv Trwam, Ojczyzny i Ofiarodawców. Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na media katolickie.
  2. Dziś o godz. 16:00 Msza św. dla Dzieci i Rodziców przygotowujących się do I Komunii świętej.
  3. W dniach 23-29 kwietnia przeżywamy XV Tydzień Biblijny pod hasłem Wierzę
    w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego
    .
  4. Jutro obchodzimy Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika.
  5. We wtorek obchodzimy święto św. Marka Ewangelisty.
  6. W piątek, po Mszy świętej o godz. 18:00 modlitwa dziękczynna za koronację obrazu Matki Bożej Tęskniącej. Tego dnia wspominamy także św. Ludwika Marię Grignion de Montfort, Kapłana.
  7. W sobotę przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej. W modlitwie pamiętajmy o bohaterach, którzy oddali krew za Kościół i Ojczyznę. Tego dnia wspominamy także św. Katarzynę Sieneńską, Dziewicę i Doktora Kościoła. .
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Naszego Dziennika.