Ogłoszenia parafialne - 21.02.2021 R.

I Niedziela Wielkiego Postu Rok B - 21.02.2021 r.

1. Rozpoczął się okres Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17.00 dla dzieci oraz o 18.30 po Mszy św. dla dorosłych. Na nabożeństwach drogi krzyżowej dla dzieci będą otrzymywać książeczki i naklejki związane z Drogą Krzyżową.
  2. Dzisiaj i w kolejne niedziele okresu Wielkiego Postu o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali z procesją.
  3. Kandydatów do bierzmowania chłopców zapraszamy dzisiaj o godz. 19.00 na kolejne spotkania w grupie z animatorem przygotowujące do przyjęcia tego sakramentu. Spotkanie grupy dziewczyn zostało przełożone na przyszłą niedzielę 28 II o godz. 19.00.
  4. Za tydzień 28 lutego będziemy obchodzić Niedzielę Dzieła Pomocy Misjonarzom Ad Gentes. Zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom w ich trudnej posłudze.
  5. W przyszłą niedzielę 28 lutego ks. Proboszcz zaprasza na Mszę św. o godz. 16.00 wszystkich parafian, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską. Podczas Mszy św. będzie możliwość złożenia na tacę ofiary kolędowej.
  6. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy:  w poniedziałek święto Katedry Św. Piotra Apostoła.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, nowego numeru Małego Gościa Niedzielnego, Wiadomości Powsińskich, Naszego Dziennika.