Ogłoszenia parafialne - 20.02.2022 R.

VII Niedziela Zwykła

1. W związku z sytuacją epidemiczną, wizyta duszpasterska zmieniła formułę i przebiega w następujący sposób: księża odwiedzają Rodziny tylko na zaproszenie. Zaproszenia składamy w kancelarii parafialnej, w zakrystii po Mszach świętych lub przez telefon – 785 – 593 – 335.
  2. W piątek, 25 lutego, na Mszę świętą kolędową o godz. 19:00, zapraszamy mieszkańców osiedli Zapłocie i Konstancja oraz Wszystkich Parafian, którzy do tej pory nie mieli możliwości uczestniczyć w naszych modlitewnych spotkaniach.
  3. Dziś, o godz. 16.00, odbędzie się Msza św. dla Rodziców i Dzieci z Powsina przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej.
  4. Również dziś, o godz. 19.00, w sali Domu Parafialnego odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  5. Za tydzień, 27 lutego, zapraszamy Rodziców i Dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej ze szkoły Lindego, na Mszę świętą o godz. 16:00.
  6. W niedzielę 27 lutego, o godz. 9:00, Msza św. w intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam. Po Mszy świętej odbędzie się spotkanie dla Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  7. 13 marca, w niedzielę, zapraszamy na godz. 19:00, na Mszę św. w intencji Ojczyzny.
  8. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek święto Katedry św. Piotra Apostoła, we środę wspomnienie św. Polikarpa, Biskupa i Męczennika.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.