OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.02.2024r.

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

1. W każdy piątek Wielkiego Postu odprawiane będą nabożeństwa Drogi Krzyżowej – o 17:00 dedykowana dla dzieci, a o 18:30 – dla dorosłych. Zachęcamy służbę liturgiczną oraz członków Bractwa Trójcy Przenajświętszej do włączenia się posługę podczas tej modlitwy.
  2. Od tej niedzieli, co tydzień, o 17:00 odprawiane będą nabożeństwa Gorzkich Żali z wystawieniem NS i kazaniami pasyjnymi.
  3. Dziś na 10:30 ks. Proboszcz zaprasza rodziców z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej.
  4. Dziś też, o 19:00, w sali parafialnej będzie spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania.
  5. W czwartek obchodzić będziemy święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  6. Przyszła niedziela, 25.02., to dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Tego dnia ofiara do puszek będzie przeznaczona na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.
  7. W gablocie przed kościołem można sprawdzić wykaz kościołów stacyjnych na każdy dzień Wielkiego Postu wraz z programem.
  8. Caritas Archidiecezji Warszawskiej zachęca do przekazania 1,5% podatku na rzecz tej organizacji. Informacje o sposobie złożenia deklaracji dostępne są w gablocie.
  9. Tradycyjnie zapraszamy też do czytania Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Naszego Dziennika
    i Wiadomości Powsińskich.
  10. Przyjmujemy też zgłoszenia na kolędę na osiedla Patio i Konstancja w późniejszym terminie. Osoby, które nie miały kolędy do tej pory, a chciałyby spotkać się z księżmi i pobłogosławić domy, prosimy o indywidualny kontakt w zakrystii lub kancelarii.