Ogłoszenia parafialne - 16.05.2021 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Rok B

1. Dzisiaj Kościół obchodzi uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypomina nam    o odejściu Chrystusa do nieba po wypełnieniu misji zbawienia wszystkich ludzi.
  2. Msza św. dla dzieci komunijnych ze szkoły Lindego i ich rodziców dzisiaj o godz. 16.00.
  3. Kandydatów do bierzmowania, którzy 6 czerwca o godz. 18.00 przyjmą ten sakrament zapraszamy na spotkanie organizacyjne dzisiaj w niedzielę o godz. 19.00
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I Liceum na spotkanie w grupach z animatorami.
  5. W środę o godz. 17.00 Msza św. oraz nabożeństwo majowe przy ul. Makowej  w Bielawie.
  6. Pierwsza Komunia św. dzieci ze szkoły w Powsinie odbędzie się za tydzień 23 maja. Pierwsza grupa podczas Mszy św. o godz. 10.30, a druga grupa podczas Mszy św. o godz. 12.00. Prosimy, aby osoby nie związane z rodzinami dzieci komunijnych przyszły tego dnia na inne Msze św.
  7. W przyszłą sobotę i niedzielę odbędzie się zbiórka makulatury. Przy starej plebanii będzie ustawiony kontener, gdzie można będzie ją składać. Dochód ze zbiórki będzie przeznaczony na powstające hospicjum sióstr felicjanek w Warszawie.
  8.  W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika; we wtorek wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana; w sobotę św. Rity z Cascii, zakonnicy.
  9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.