Ogłoszenia parafialne - 13.03.2022 R.

1. Dziś przypada dzień modlitwy za Misjonarzy, którzy głoszą Ewangelię na wszystkich kontynentach. Po każdej Mszy świętej zbierane są ofiary do puszki na dzieła misyjne.
  2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W piątki, na Drogę Krzyżową zapraszamy: dzieci, na godzinę 17:00, dorosłych na godzinę 18:30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:00. Po nabożeństwie Gorzkich Żali odbędzie się procesja Eucharystyczna w kościele.
  3. W dniu dzisiejszym (13 marca), przypada 9 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Ojca Świętego. Jutro, w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, o godz. 18:00, zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana, z udziałem Episkopatu Polski, w intencji Ojca Świętego Franciszka, na którą zaproszeni są wszyscy Wierni.
  4. Dziś, zapraszamy Wszystkich Parafian na godz. 19:00, na Mszę św. w intencji Ojczyzny. Będziemy się modlić za wstawiennictwem Patronów Polski – św. Andrzeja Boboli i św. Wojciecha. Po Mszy św. nabożeństwo pokutne.
  5. Ksiądz Mikołaj zaprasza młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej i starszą do udziału w spotkaniach grupy młodzieżowej. Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek, 18 marca, o godz. 19:00, w sali Domu Parafialnego.
  6. W naszej Parafii powstał zespół ds. pomocy Ukrainie. Wszystkie osoby, które chcą włączyć się w prace zespołu prosimy o kontakt z ks. Proboszczem. Podobnie, przedstawicieli Rodzin, które przyjęły Uchodźców z Ukrainy, zapraszamy do zgłoszenia się do ks. Proboszcza.
  7. W sobotę, 19 marca, obchodzimy w Kościele uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze święte o godz. 7:00 i 18:00. Na Mszę świętą wieczorną możemy składać intencje zbiorowe.
  8. W przyszłą niedzielę, 20 marca, odbędzie się kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Kandydatów zapraszamy na spotkanie w grupach, na godz. 19:00, do sal Domu Parafialnego.
  9. Ponadto, 20 marca, w niedzielę, podczas każdej Mszy św., w ramach ogłoszeń, nastąpi prezentacja Zakonu Rycerzy Jana Pawła II. Jest to męskie stowarzyszenie dla świeckich mężczyzn, którzy chcą kontynuować dzieło świętego papieża Polaka. Spotkanie dla kandydatów do Zakonu odbędzie się w poniedziałek, 21 marca, po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy do Domu Parafialnego.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.