Ogłoszenia parafialne - 13.02.2022 R.

VI Niedziela Zwykła

1. W związku z sytuacją epidemiczną, wizyta duszpasterska zmieniła formułę i przebiega w następujący sposób: księża odwiedzają Rodziny tylko na zaproszenie. Zaproszenia składamy w kancelarii parafialnej, w zakrystii po Mszach świętych lub przez telefon – 785 – 593 – 335. Od 14 lutego, dodatkowo, rozpoczną się Msze święte dla Parafian z ulic, których dotychczas nie odwiedziliśmy.
  2. Rozpoczynamy Msze święte kolędowe dla osób z naszej parafii, które nie mogły przyjąć księdza po kolędzie. W poniedziałek 14.02 na Mszę świętą o 19.00 zapraszamy parafian z ulic: Przyczółkowej, Czekoladowej, Karmelowej, Gronowej i Waniliowej. We wtorek 15.02 zapraszamy na Mszę św. o 19.00 parafian z ulic: Kremowej, Andrutowej, Zakamarek, Drewny i z Osielda Harmonium oraz w piątek 18.02 zapraszamy na Mszę św. o 19.00 parafian ulic: Rosochatej, Zastruże, Starodawnej, Dobrodzieja, Latoszki, Ruczaj, Wiechy, Lawendy i Prętowej.
  3. Kolejne spotkanie synodalne zaplanowane na ten tydzień zostaje odwołane. Za tydzień podamy nowy termin spotkania.
  4. W niedzielę 20.02 o godz. 16.00 odbędzie się Msza św. dla rodziców i dzieci z Powsinaprzygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej.
  5. Również niedzielę 20.02 o godz. 19.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie w sali parafialnej.
  6. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek święto śś. Cyryla i Metodego (patronów Europy).
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.