Ogłoszenia parafialne 9.01.2022 R.

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Chrztu Pańskiego. Pamiętajmy w modlitwie o wdzięczności za dar sakramentu chrztu, o kapłanach, którzy nam udzielili tego sakramentu oraz o chrzestnych. W liturgii, od poniedziałek rozpoczynamy okres zwykły w ciągu roku.
  2. Dziś, kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Rozpocznie się o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.
  3. Trwa wizyta duszpasterska w naszej Parafii. W tym tygodniu księża odwiedzą:

Poniedziałek - Bielawa, ul. Makowa, od godz. 17:00 (2 księży).
Wtorek – Bielawa, Ogrody Bielawy (2 księży).
Środa – ul. Okrzewska i ul Waflowa (1 ksiądz)
Piątek – ul. Nowoursynowska (od strony lasu, od nr 20 do nr 41 włącznie, 2 księży)
Sobota – ul. Nowoursynowska (od nr 42 do 68 D włącznie) i ul. Kuny (2 księży)

Prosimy o podwiezienie księży na kolędę.

1. We wtorek, 11 stycznia kolejne spotkanie synodalne w naszej Parafii. Rozpocznie się o godz. 19:00, modlitwą w sali domu parafialnego.
  2. Zmarła pani Aniela Trefoń, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Powsinie. Msza św. w intencji Zmarłej, 13 stycznia, o godz. 18:00, wcześniej różaniec o godz. 17:30.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.