Ogłoszenia parafialne - 07.03.2021 R.

III Niedziela Wielkiego Postu Rok B - 07.03.2021 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu, a następnie spotkanie kółek Żywego Różańca i Róż Różańcowych w kościele.
  2. Dzisiaj w niedzielę o godz. 16.00 Msza św. dla rodziców i dzieci komunijnych przygotowujących się do I Komunii św. z Powsina.
  3. Zapraszamy na Gorzkie Żale w niedzielę o godz.17.00, a także na drogę krzyżową w piątek dla dzieci o godz. 17.00, a dla dorosłych o godz. 18.30.
  4. Dzisiaj w niedzielę o godz. 19.00 spotkanie wspólne kandydatów do bierzmowania w salce parafialnej. Kandydaci mają przynieść na spotkanie dziennik wielkopostny z pracą osobistą.
  5. Jutro w poniedziałek 8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy w tym dniu, ale również i w pozostałych dniach roku o wszystkich kobietach.
  6. Zapraszamy młodzież na spotkania grupy młodzieżowej w piątki o godz. 19.00.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego (jest także oddzielny numer dodatkowy o św. Józefie (9 zł.), Niedzieli, nowego numeru Wiadomości Powsińskich, Naszego Dziennika.