Ogłoszenia parafialne - 07.02.2021 r.

V Niedziela Okresu Zwykłego Rok B - 07.02.2021 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po sumie o godz. 12.00 adoracja i procesja eucharystyczna. Następnie ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie dla członków Żywego Różańca i Róż Różańcowych w kościele.
  2. Spotkanie wspólne dla kandydatów do bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00.
  3. Wznawiamy spotkania przygotowujące do I Komunii św. dla rodziców i dzieci komunijnych z klas 3. Msza św. dla grupy z Powsina będzie 14 lutego o godz. 16.00, a spotkanie dla rodziców 15 lutego o godz. 19.00 na Sali katechetycznej. Msza św. dla grupy ze szkoły Lindego 21 lutego o godz. 16.00, a spotkanie dla rodziców  22 lutego  o godz. 19.00 na Sali katechetycznej.
  4. W czwartek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Po Mszy św. o godz. 7.00 i po Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Pamiętajmy w modlitwie o chorych z naszej parafii.
  5. Serdecznie dziękujemy za pomoc przy rozbiórce szopki młodzieży z grupy młodzieżowej Niniwa oraz kilku panom: p. Tadeuszowi, p. Włodzimierzowi, p. Kamilowi oraz p. Markowi oraz osobom, które pomogły przy usunięciu choinek.
  6. Jest jeszcze do zabrania z zakrystii styczniowy numer Wiadomości Powsińskich, który w większości był poświęcony ś.p.+ ks. Bogdanowi Jaworkowi.
  7. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy: w środę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy; w czwartek wspomnienie NMP z Lourdes.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, nowego numeru Wiadomości Powsińskich oraz Naszego Dziennika.