Ogłoszenia parafialne - 06.09.2020 r.

XXIII niedziela Zwykła Rok A

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizacje dożynek parafialnych.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II liceum, którzy w listopadzie przyjmą ten sakrament dzisiaj w niedzielę o godz. 19.00.
  4. Zapraszamy młodzież na pierwsze powakacyjne spotkanie grupy młodzieżowej Niniwa we wtorek o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  5. W sobotę 12 września od 9.00 do 10.30 spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodziców ze szkoły Lindego.
  6. W przyszłą niedzielę 13 września podczas Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas 4 ze szkoły Lindego. Prosimy, aby w miarę możliwości uczestniczyć tego dnia we Mszy św. w innych godzinach, gdyż ławki w większości będą zajęte przez dzieci komunijne i ich rodziny.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 19.00 z racji 13 dnia miesiąca odbędzie się procesja fatimska z figurą Matki Bożej.
  8. W październiku spowiedź w dni powszednie rano tylko przed Mszą św. od godz. 6.30.
  9. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek święto Narodzenia NMP; w sobotę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, nowego numeru Wiadomości Powsińskich.