Ogłoszenia parafialne - 05.03.2023 R.

05.03.2023

II niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś przypada dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami, pod hasłem Z misjonarzami budujemy Kościół. Po każdej Mszy świętej zbierane są ofiary do puszki na dzieła misyjne.
  2. Dziś także pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Procesja Eucharystyczna odbędzie się po nabożeństwie Gorzkich Żali.
  3. Dziś, o godz. 19:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W piątki, na Drogę Krzyżową zapraszamy: dzieci, na godzinę 17:00, dorosłych na godzinę 18:30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:00. Po nabożeństwie Gorzkich Żali odbędzie się procesja Eucharystyczna w kościele.
  5. Ks. Grzegorz zaprasza studentów i młodych dorosłych na drugie spotkanie grupy Christus vivit! jutro, na godz. 19:00, do sali Domu Parafialnego.
  6. Ksiądz Mikołaj zaprasza młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej i starszą do udziału w spotkaniach grupy młodzieżowej. Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek, 10 marca, o godz. 19:00, w sali Domu Parafialnego.
  7. Za tydzień zapraszamy Wszystkich Parafian na godz. 18:00, na Mszę św. w intencji Ojczyzny. Będziemy się modlić za wstawiennictwem Patronów Polski – św. Andrzeja Boboli i św. Wojciecha. Po Mszy św. nabożeństwo pokutne.
  8. 13 marca przypada 10. rocznica wyboru papieża Franciszka na stolicę Piotrową. Ks. kard. Kazimierz Nycz zaprasza na Mszę świętą dziękczynną z udziałem Episkopatu Polski i Nuncjusza Apostolskiego do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie na godz. 18:00. Szczegóły zaproszenia znaleźć można
    w gablocie przed kościołem.
  9. 24 lutego, do polskich kin trafił film Opiekun, produkcja oparta na faktach, opowiadająca o ludziach, w których życie niespodziewanie wkroczył św. Józef, Oblubieniec NMP. Zachęcamy, by wybrać się do kina.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.