Ogłoszenia parafialne - 04.10.2020 r.

1. Dzisiaj w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszamy nową grupę rodziców dzieci komunijnych z klas 3 ze szkoły Lindego wraz z dziećmi na pierwsze spotkanie przygotowujące do uroczystości I Komunii św. do salki parafialnej naprzeciwko kościoła.
  2. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca 4 X po sumie o godz. 12.00 adoracja i procesja eucharystyczna.
  3. Dzisiaj w niedzielę 4 października o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie wspólne dla kandydatów do bierzmowania, którzy w listopadzie przyjmą ten sakrament
  4. NOWĄ grupę kandydatów do bierzmowania z klas I szkół ponadpodstawowych zapraszamy w przyszłą niedzielę 11 października o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  5. Ks. Stanisław zaprasza młodzież na spotkania grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę 11 października obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus „Cały Twój”. W tym dniu po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka funduszu stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin
  7. Rozpoczęliśmy w zeszłym tygodniu miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.00. Msze św. wieczorne w październiku codziennie o godz. 17.45.
  8. Zapraszamy nowych kandydatów na ministrantów. Zbiórka kandydatów w sobotę o godz. 9.00 w salce parafialnej.
  9. Informujemy, że wszelkie ogłoszenia, gazety i inne broszury i dokumenty, które ktoś chce umieścić na stoliku przy wyjściu z kościoła proszony jest o kontakt z ks. proboszczem.  W przeciwnym razie będą one usuwane.
  10. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny, dziewicy; w środę wspomnienie MB Różańcowej, w sobotę wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy, założycielki sióstr felicjanek.
  11.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, nowego numeru Małego Gościa Niedzielnego, nowego numeru Wiadomości Powsińskich.