Ogłoszenia parafialne - 03.01.2021 r.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim Rok B - 03.01.2021 r.

1. Dzisiaj 1 niedziela miesiąca. Adoracja i procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 12.00.
  2. W środę będziemy obchodzić. Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Taca jest przeznaczona w tym dniu na misje.
  3. Ministranci tego dnia 6 stycznia będą rozprowadzać kadzidło i kredę, którą zgodnie z tradycją naznaczamy drzwi naszych domów imionami Trzech Króli na znak przyjęcia Jezusa do naszego domu. Dochód z kadzidła i kredy przeznaczony jest na fundusz ministrancki.
  4. W I czwartek miesiąca 7 stycznia o godz. 18.00 Msza św. o Jezusie Chrystusie Najwyższym Kapłanie, a następnie nabożeństwo powołaniowe po Mszy św. wieczornej. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
  5. W tym tygodniu w środę, czwartek i piątek podczas wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się za + ks. Bogdana Jaworka.
  6. Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek tylko popołudniu od godz. 16.00 do 17.00, we wtorek i czwartek rano od godz.  8.00 do 9.00 i popołudniu od godz. 16.00 do 17.00, a w piątek tylko rano od godz. 8.00 do 9.00. W środę z racji uroczystości Trzech Króli kancelaria będzie zamknięta.
  7. Zapraszamy młodzież na spotkanie grupy młodzieżowej Niniwa w najbliższy piątek 8 stycznia o godz. 19.00.
  8. W tym tygodniu we wtorek i czwartek od 19.00 ks. Stanisław odwiedzi kilka rodzin, które wcześniej zgłosiły chęć przyjęcia wizyty duszpasterskiej. Ks. Stanisław telefonicznie w tym tygodniu ustali z dotychczas zgłoszonymi rodzinami termin tej wizyty i w kolejnych tygodniach będzie odwiedzał kolejne zgłoszone rodziny. Prosimy o cierpliwość. Jeżeli ktoś wyraża jeszcze pragnienie odwiedzin duszpasterskich prosimy o kontakt.
  9. Serdecznie dziękujemy parafianom za składane ofiary na tacę na utrzymanie kościoła. Dziękujemy także tym parafianom, którzy wpłacają ofiary na konto parafialne.
  10.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli oraz nowego numeru Wiadomości Powsińskich, który w większości jest poświęcony wspomnieniom związanym ze ś.p. zmarłym przed miesiącem ks. Bogdanem Jaworkiem.