Ogłoszenia parafialne 2.01.2022 R.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dziś I niedziela miesiąca. Po sumie Adoracja i Procesja Eucharystyczna.
  2. W czwartek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Taca  w tym dniu przeznaczona jest na misje. Kredę i kadzidło, będą rozprowadzać ministranci. Kredą, zgodnie z tradycją, naznaczamy drzwi naszych domów pisząc imiona Trzech Króli (KMB), na znak przyjęcia Jezusa do naszego domu. Dochód z kadzidła i kredy przeznaczony jest na fundusz ministrancki.
  3. 7 stycznia przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18:00, spowiedź od 6:30 i od 17:00. Adoracja do godz. 20:00. Chorych odwiedzimy od godz. 9:00.
  4. W przyszłą niedzielę, 9 stycznia, kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Rozpocznie się o godz. 19:00 w Sali domu parafialnego.
  5. W poniedziałek, 3 styczna rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Poniedziałek - Bielawa, ul. Powsińska, od godz. 17:00 (2 księży). Wtorek – Bielawa, ul. Lipowa i ul. Ścienna (2 księży). Środa – Bielawa, ul. Wspólna, nr. parzyste od 8 – 50 oraz Zakole, ul. Wspólna, nr. nieparzyste(2 księży). Piątek – Bielawa, ul. Wspólna, nr. parzyste od 52 – 78 i ul. Bociania (2 księży). Sobota, od godz. 10:00, Okrzeszyn (w granicach naszej Parafii oraz Bielawa (blisko Okrzeszyna). Prosimy o podwiezienie księży na kolędę.
  6. W poniedziałek przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.